خسته‌بند: طرح استیضاح وزیر راه پابرجا است

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: از جلسات آخوندی وزیر راه و شهرسازی با نمایندگان مجلس برای لغو طرح استیضاح اطلاعی ندارم.

حسن خسته‌بند عضو کمیسیون عمران مجلس درباره بررسی طرح استیضاح عباس آخوندی در کمیسیون متبوعش اظهارکرد: نمایندگانی که طرح استیضاح وزیر راه، مسکن و شهرسازی را مطرح کردند از کمیسیون‌های مختلف مجلس بوده و تعدادشان بسیار زیاد است.

وی افزود: با توجه به بررسی برنامه ششم و کلیات بودجه در مجلس شورای اسلامی و موضوع تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران بررسی  طرح استیضاح آخوندی به تعویق افتاد که پس از انجام این موارد از سوی کمیسیون قرار شد هفته آینده طرح استیضاح وزیر راه در دستور کار قرار گیرد.

خسته‌بند تاکید کرد: کمیسیون عمران بنا داشت که زودتر موضوع استیضاح آخوندی را مورد بررسی قرار دهد ولی با توجه به اینکه کمیسیون باید در راستای بررسی برنامه ششم و بودجه سال 96 موارد مربوط به خود را به کمیسیون تلفیق ارائه دهد این موضوع به هفته آینده و جلسه روز سه شنبه موکول شد.

وی درباره رایزنی آخوندی با برخی از نمایندگان برای لغو طرح استیضاحش گفت: بنده از این موضوع اطلاعی ندارم و تنها در حد شنیده‌هایم از سایت‌های خبری و برخی از رسانه‎ها نسبت به این موضوع اطلاع پیدا کردم از این رو نمی‌توانم در این باره اظهار نظر قطعی را ارائه دهم.

عضو کمیسیون عمران تاکید کرد: اما صراحتا اعلام می‌کنم که هیچ کدام از اعضای کمیسیون عمران جلسه‌ای را با آخوندی پیرامون لغو طرح اسیتضاح وی در مجلس نداشته‌اند از این رو طبق روال قانونی طرح اسیتضاح آخوندی در کمیسیون عمران بررسی و در صورت اصرار نمایندگان در مجلس اعلام وصول خواهد شد.
 

مشرق/میزان