در گفت‌وگو با نماینده مجلس مطرح شد؛
جریان 5 میلیون تومانی که به کارکنان فرودگاه ها می دهند چیست؟

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: طبق اطلاعات به دست آمده مشخص شده که اخیرا به عموم کارکنان فرودگاههای کشور 5 میلیون تومان داده شده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه طبق اطلاعات به دست آمده مشخص شده که اخیرا به عموم کارکنان فرودگاههای کشور 5 میلیون تومان داده شده است عنوان کرد: ما از خود کارکنان فرودگاه مهرآباد تهران شنیدیم که نفری 5 میلیون تومان به تمام کارکنان پرداخت شده ولی منبعی که این پول از آنجا آمده باشد و جزئیات بیشتر ماجرا هنوز مشخص نیست؛ حتی به این کارکنان گفته شده که مبلغی دیگر تا حد سه میلیون تومان در آینده به آنها داده خواهد شد.

 

وی افزود: تعجب می کنیم در شرایطی که دولت مرتبا مشکلات خود را بیان می کند و از کمبود اعتبارات می گوید، چگونه مبالغ اینچنینی پرداخت می شود.

 

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: ما البته مخالف پرداخت و کمک به کارکنان نیستیم بلکه می گوییم اگر بنا است پرداختی صورت بگیرد به همه کارکنان کشور اعم از کارمندان و کارگران پرداخت شود؛ ضمن آنکه چرا به آن اقشاری که شغل و درآمدی ندارند و یا مددجوی کمیته امداد و بهزیستی هستند، نباید این پول داده شود.

 

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه در پایان خواستار توضیح دولت در خصوص پرداخت 5 میلیون تومان پول به عموم کارکنان فرودگاههای کشور شد.


توضیحاتی درباره پرداخت 5 میلیونی!

 

مدیر روابط عمومی شرکت فرودگاه و ناوبری هوایی ایران اظهار کرد: این مبلغ کمک هزینه رفاهی آن هم بر اساس بخشنامه دولت است که به علت آنکه از ابتدای سال معوق مانده  به صورت علی الحساب پرداخت شده است.

 

جام نیوز/میزان