صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
صفحات اختصاصی
گروه های خبری
شعر و ادب
بین الملل
تلنگر / وبلاگ رسمی دکتر سوسن صفاوردی
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

کمک زنجانی به ستاد روحانی تکذیب شد

کمک بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی روحانی دروغ است چون ما در ستاد انتخاباتی حساب‌هایمان روشن بود و حسابدار و اداره امور مالی داشتیم و تمام دریافت‌ها و پرداخت‌هایمان هم در ستاد انتخاباتی که آقای نعمت‌زاده رئیس ستاد بود ثبت شده است.

مشاور رییس جمهور، کمک بابک زنجانی به ستاد حسن روحانی در انتخابات سال 1392 را تکذیب کرد و گفت: اگر منظور این است که بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی دکتر روحانی کمک کرده این حرف دروغ است چون ما در ستاد انتخاباتی حساب‌هایمان روشن بود و حسابدار و اداره امور مالی داشتیم و تمام دریافت‌ها و پرداخت‌هایمان هم در ستاد انتخاباتی که آقای نعمت‌زاده رئیس ستاد بود ثبت شده است و چنین اتفاقی نیفتاد.


اکبر ترکان در گفت و گو با جماران افزود: ما یک ترازنامه شفاف در ستاد داشتیم و همان موقع هم اعلام کردیم که اگر آقایان همه موافق هستند، همه کاندیداها اعلام کنند که از چه کسانی پول گرفتند و کجاها خرج کردند. هنوز هم این آمادگی را داریم به شرطی که همه کاندیداهای آن دوره بیایند و اعلام کنند از چه کسانی پول گرفتند و کجاها خرج کردند؟ افرادی که در ستاد آقای روحانی بودند الان هم در دسترس هستند؛ این افراد آمادگی دارند که ترازنامه‌شان را اعلام کنند که از کجا‌ها پول گرفتند و کجاها خرج کردند از این شخص هم هیچ پولی به این ستاد داده نشده و حساب‌های ستاد مشخص است‌.

قائم مقام ستاد انتخاباتی روحانی در سال 92 با اشاره به این سخن رئیس قوه قضائیه که «ما سخنان زنجانی را عین واقعی نمی‌دانیم و ایشان حرف زیاد می زند و ادعا زیاد می کند والا اگر می‌خواستیم رسیدگی کنیم باید همه کسانی که مرتبط بودند را احضار می کردیم»، تاکید کرد: من پیشنهاد می‌کنم آقای لاریجانی چنین اغماضی نفرمایند و دستور بفرمایند که بابک زنجانی بگوید به چه کسانی کمک کرده و بروند پول‌ها را پس بگیرند. این پول‌ها برای نفت و دولت و ملت است؛ برای بابک زنجانی نیست و به ستاد انتخاباتی هر کسی رفته باید از آن پس بگیرد‌.

 

آقای اژه‌ای کار را تا انتها خواهندبرد

 

وی همچنین با اشاره به پرونده بابک زنجانی تأکید کرد:حق مردم است که بدانند پشت این موضوع چه بوده است حتما هم قوه قضاییه این کار را می‌کند چون من در این کار متوجه شدم که دادستان محترم بسیار جدی هستند من فکر می کنم دادستان محترم و آقای محسنی اژه‌ای بسیار جدی هستند و بعید می دانم آقای اژه‌ای در این مورد این کار را تا انتها نبرند، حتما این کار را تا انتها خواهند برد و حقوق مردم را استیفا خواهند کرد.

 

 جام نیوز/خراسان

شناسنامه


کدخبر: ۱۳۲۱۵۶
تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۵     ساعت: ۱۰ : ۳۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سایر حوزه ها       زیرسرویس: سیاسی/اقتصادی/اجتماعی/سلامت/فناوری/حوادث
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير
  • ٩ ذو القعده ١٤٣٩
  • Jul 22 2018