صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
صفحات اختصاصی
گروه های خبری
شعر و ادب
بین الملل
تلنگر / وبلاگ رسمی دکتر سوسن صفاوردی
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
نیوزدی گزارش می دهد؛

اولین نشست خبری معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد

نشست خبری شهیندخت مولاوردی معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده بعد ازظهر دوشنبه در ساختمان کوثر ریاست جمهوری برگزار شد.

نیوزدی: در نشست خبری معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده مولاوردی به مسائلی همچون تشریح سفر خود به نیویورک همچنین مشکلات زنان و بسته های حمایتی برای زنان شاغل و افزایش جمعیت سخن گفت.

به گزارش نیوزدی، شهیندخت مولاوردی در ابتدا به تشریح سفر به نیویورک و تشریح دستاوردهای اجلاس کمیسیون مقام زن پرداخت . سپس به سوالات خبرنگاران حاضر درجلسه پاسخ گفت.

ملاوردی در پاسخ به سوال خبرنگار نیوزدی مبنی برارائه گزارشات بصورت آنلاین گفت : یک کارگروه رسانه ای در مرکز امورزنان تشکیل داده ایم که به صورت آنلاین خواهند بود ضمن اینکه بولتن و سایت های آنلاینی که در گذشته بود را می خواهیم به صورت یک فصلنامه در مرکز امور زنان از سال آینده منتشر کنیم .

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار نیوزدی درمورد تلاش مرکز امور زنان به صحبت مقام معظم رهبری مبنی بر ازدیاد جمعیت گفت : درحال حاضر دو فوریت طرح افزایش جمعیت که از دغدغه های نظام هست به مجلس شورای اسلامی رفته و از یک طرف دیگر هم مجمع تشخیص مصلحت نظام آن را بررسی می کند و ما منتظر نظر کارشناسان هستیم.

به گزارش نیوزدی، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده درادامه افزود: ما برای این کار درحال تدوین یک بسته حمایتی برای زنان هستیم تا مسئله افزایش جمعیت را در جامعه گسترش دهیم به همین جهت هم حتی برای زنان شاغل هم یک سری امکانات و تسهیلات را برای افزایش جمعت فراهم می کنیم. وی به بسته حمایتی از زنان اشاره کرد و گفت :‌ افزایش مرخصی زایمان از جمله این بسته هاست و یا اینکه به جای کاهش ساعت کار ساعت های شناور درنظر گرفت و یا راه اندازی مهد کودک را می توان از جمله بسته های حمایتی نام برد.

شناسنامه


کدخبر: ۶۱۰۸
تاریخ: ۱۳۹۲/۱۲/۲۷     ساعت: ۱۰ : ۳۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی       زیرسرویس:
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير
  • ٩ ذو القعده ١٤٣٩
  • Jul 22 2018