صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
صفحات اختصاصی
گروه های خبری
شعر و ادب
بین الملل
تلنگر / وبلاگ رسمی دکتر سوسن صفاوردی
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
ظهوری درگفت وگو با نیوزدی؛

کمپانی های خارجی به آکادمی دیوها می پیوندند

مدیررسانه ای 'آکادمی دیوها '‌از مذاکرات خارجی درباب ساخت یک نمایش خانگی ایران خبرداد.

علی ظهوری راد مدیر رسانه ای فیلم ها و سریالهای تلویزیونی درگفت وگو با خبرنگار فرهنگی نیوز دی گفت : سریال نمایش خانگی آکادمی دیوها به کارگردانی الهام قره خانی ومهرتاش مهدوی با کمپانی های خارجی وارد مذاکره می شود .
  الهام قره خانی طراح و یکی از کارگردانان سریال نمایش خانگی آکادمی دیوها در گفتگویی در مورد آخرین وضعیت این سریال گفت:به دلیل حجم سنگین پروژه و به علت سهولت در مرحله طراحی و تولید تصمیم گرفته شد که با کمپانی های بزرگ فیلمسازی در اروپا و آسیای شرقی وارد مذاکره شویم تا از مشارکت و تجارب آنها در روند تولید وپخش جهانی اثر و بخش بازار صنایع کودک و لوازم جانبی آن بهره مند شویم .
وی در ادامه افزود: چقدر خوب است نقش تعامل دولت و بخش خصوصی پر رنگ تر از قبل شود . در حال حاضر یکی از بزرگترین چرخه های اقتصادی در جهان سینمای کودک و بازار صنعتی وابسته به آن معرفی می شود که بنگاه های بزرگ اقتصادی و سرمایه گذار ها بر روی آن تمرکز دارند و به جاست که سینمای ایران به عنوان یکی از سینماهای تاثیر گذار از کشور های بزرگ اسلامی راس و مرکز تربیت و پرورش کودکان در دنیا معرفی شود .وبا به کار گیری آموزه های ایران اسلامی و معرفی اسطوره های ادبیات کهن تماشاگران جهانی را به خود جذب کند .
 
کارگردان فیلم سینمایی«بانویی از ماه»در ادامه در ارتباط با پیش تولید سریال آکادمی دیوها گفت :مدت کوتاهی است در فاز اولیه این سریال گپ وگفت های ابتدایی با ستاره های سینمای ایران زده شده و طراحی برخی از فضاهای داستانی بصورت ایده اولیه وارد مرحله اجرا شده است .
وی تصریح کرد:این سریال یکی از سریال های پر هزینه و متفاوت ترین اثر روز سینمای آسیای غربی است .که در حوزه کودک و نوجوان و با مخاطب بزرگسال تولید خواهد شد .
این کارگردان که به همراه مهرتاش مهدوی مستند هایی در مورد زندگی خسرو شکیبایی و جمشید مشایخی را در کارنامه کاری خود دارد وهم اکنون این دو مستند سینمایی شهرداد روحانی را در دست تدوین دارند در پاسخ به این سوال که ادامه تولید مستدهای مفاخر و مشاهیر را چگونه ارزیابی می کند گفت :
خوشحالیم که در حوزه موسیقی کلاسیک و آن هم به شکل ارکسترال و در سطح بین المللی در کنار شخصیت ملی و جهانی استاد شهرداد روحانی تجربه خوبی پیدا کردیم .تولید و ساخت این گونه مستند و تدوین آن کار مشکلی است ،که امیدوارم با استقبال مخاطبان در بخش موسیقی و سینما روبرو شود .
وی در ادامه گفت :در بخش فرهنگ و هنر قصد ساخت هیچ گونه مستندی چه به صورت فیلم و چه در زمینه کتاب را نخواهیم داشت ،ولی ممکن است در عرصه فوتبال به سراغ اسطوره هایی که با آنها قول و وعده هایی رد و بدل شده برویم.
انتهای پیام/
شناسنامه


کدخبر: ۴۲۹۵
تاریخ: ۱۳۹۲/۱۰/۲۱     ساعت: ۱۱ : ۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی       زیرسرویس: گفتگو
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير
  • ٩ ذو القعده ١٤٣٩
  • Jul 22 2018