صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
صفحات اختصاصی
گروه های خبری
شعر و ادب
بین الملل
تلنگر / وبلاگ رسمی دکتر سوسن صفاوردی
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
درگفت وگو با نیوز دی مطرح شد ؛

محمدرضا سکوت و مشغله این روزهایش

فیلمبردار سریال 'سرزمین کهن'‌ از اتمام فاز دوم این سریال خبرداد و گفت دو فیلم سینمایی گنجشکک اشی مشی و عاشق ها ایستاده می میرند را برای جشنواره فیلم فجر دارم .

محمدرضا سکوت مدیرتصویربرداری فیلمها و سریالها درگفت وگو با خبرنگار بخش تلویزیون نیوز دی، اظهار داشت :‌ این روزها در استراحت به سر می برم زیرا دو هفته ای است که تصویربرداری سریال 43 قسمتی "سرزمین کهن"‌ به اتمام رسیده است.
وی افزود:  فیلم سینمایی "گنجشکک اشی مشی "‌به کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه کنندگی وحید نیکخواه آزاد است و درحقیقت این کار سه کارگردان داشت و من یکی از اپیزودهای آن را فیملبرداری کرده بودم را که در بخش مسابقه فیلم فجر حضور دارد و همینطور فیلم سینمایی " عاشق ها ایستاده می میرند "‌به کارگردانی شهرام مسلخی را برای جشنواره فیلم فجر آماده دارم .
سکوت ادامه داد:‌قرار است سریال " سرزمین کهن"‌به کارگردانی کمال تبریزی  که در سه فاز فیلمبرداری می شود و دو فاز آن آماده پخش از شبکه یک سیما در شبهای جمعه است.
وی اضافه کرد:‌ این روزها هم دو فیلم سینمایی " چتر سبز"‌و " بوی گندم " را درحال اکران دارم که شنیدم بوی گندم فروش بدی نداشته است.
 
شناسنامه


کدخبر: ۴۳۱۸
تاریخ: ۱۳۹۲/۱۰/۲۲     ساعت: ۸ : ۵۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی       زیرسرویس: گفتگو
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۳۱ تير
  • ٩ ذو القعده ١٤٣٩
  • Jul 22 2018